Σαν σήμερα (05 Αυγούστου)

Αγώνες (11)
  • 1991

Αγωνίστηκαν οι: Οικονομόπουλος, Κούτουλας(86' Καραγκιοζόπουλος), Καραγιάννης(71' Γεωργιάδης), Μανωλάς, Sabanadzovic, Παπαϊωάννου, Κλόπας(68' Πατίκας), Σαββίδης, Savevski, Αλεξανδρής(71'Σταματής), Δημητριάδης.

Στο 25' ο Δημητριάδης με σουτ έκανε το 1-0 και στο 35' ο Grey για την Crystal Palace έκανε το 1-1. Στο 63' ο Bright για την Crystal Palace έκανε το 1-2 και στο 90' ο Πατίκας με κεφαλιά έκανε το 2-2.

• Αγωνίστηκαν οι: Ατματζίδης, Παπαδόπουλος(65' Θεοδωρίδης), Καραγιάννης(43' Βασιλόπουλος), Σταματής, Κούτουλας, Παπαϊωάννου(46' Πάντσιος), Μητρόπουλος(60' Γεωργιάδης), Savevski, Δημητριάδης(82' Κακούσιος), Αλεξανδρής, Αγορογιάννης.

Στο 22' o Δημητριάδης με πέναλτι έκανε το 1-0 και στο 44' ξανά ο Δημητριάδης με σουτ έκανε το 2-0. Στο 66' ο Πάντσιος με σουτ έκανε το 3-0 και στο 85' με αυτογκολ του Anderson έγινε το 4-0.

• 1996
  • 2000
    Τουρνουά Supersport
  • 2007
  • Αγωνίστηκαν οι: Saja, Καράμπελας(65' Diouf), Κουτρομάνος(84' Γεωργέας), Majstorovic(74' Alves), Κυργιάκος(88' Μανωλάς), Καφές(22' Nsaliwa), Μάκος(62' Yahaya), Manduca(77' Γκέντσογλου), Iordache(46' Juanfran), Djebbour(67' Ταχτσίδης), Παυλής(58' Burns).

Ο Djebbour έκανε το 0-1 στο 42' με κεφαλιά.
  • 2012
    Αγωνίστηκαν οι: Αραμπατζής, Guerreiro(38' Κοτσαρίδης), Παυλής, Ρίκκα, Σταματής, Λαγός, Φούντας, Τσαμουρλίδης, Agyiriba, Αρκούδας, Γροντής.

Ο αγώνας κράτησε 45 λεπτά. Δεν συνεχίστηκε στο δεύτερο ημίχρονο λόγω καταρακτώδους βροχής.
  • 2015
    Στο πρώτο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι: Baroja, Σοϊλέδης, Arzo, Barbosa, Ανάκογλου, Πλατέλλας, Galo, Γροντής, Johansson, Αραβίδης, Κολοβέτσιος. Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι: Ανέστης, Πεταυράκης, Λαμπρόπουλος, Simoes, Σβάρνας, Zoric, Djebbour, Βασιλαντωνόπουλος, Faye, Τζανετόπουλος, Chrisantus.

Στο 33' με σουτ ο Ανάκογλου έκανε το 1-0 και στο 76' επίσης με σουτ ο Chrisantus έκανε το τελικό 2-0.